O ACM

o-acmO ART COLOR MODELS

STYLISTA-WIZAŻYSTA to specjalista na polu kreowania wizerunku, na który składa się szereg aspektów wyglądu zewnętrznego: ubiór, fryzura, makijaż. Celem naszej szkoły jest wykształcenie profesjonalistów, którzy posiądą pełny zakres wiedzy i umiejętności praktycznych we wszystkich tych obszarach i zostaną ekspertami w tworzeniu wizerunku.

Kompetentny STYLISTA-WIZAŻYSTA powinien poruszać się swobodnie w dziedzinach: profesjonalnego makijażu, doboru i wykonania fryzury, perfekcyjnego dobierania garderoby zgodnie z trendami mody, odzieżowym savoir-vivrem i analizą kolorystyczną.

ART COLOR MODELS nie pomija żadnego z tych aspektów,a przez to daje kompletne wykształcenie w dziedzinie wizażu i stylizacji.
Dziś zapotrzebowanie na usługi stylistów – wizażystów jest ogromne i to w przeróżnych sferach życia – zawodowych i prywatnych: w modzie, telewizji, reklamie, biznesie, czy polityce – dążenie do pięknego gustownego wyglądu na co dzień i od święta nabiera coraz większego znaczenia.

ART COLOR MODELS kształci fachowców, którzy profesjonalnie i kreatywnie wypełnią potrzeby i wymagania różnorodnej klienteli. W związku z tym założeniem nasza szkoła oprócz przekazania należytego warsztatu wizażysty-stylisty, rozwija swoje gałęzie kształcenia także w kierunkach artystycznych. Podstawowe zajęcia z makijażu, stylizacji fryzur i ubioru, wzbogacamy artystycznymi przedmiotami takimi jak: bodypainting, rysunek żurnalowy czy charakteryzacja. Chcemy wykształcić nie stylistów-rzemieślników, ale stylistów-artystów, którzy będą mogli rozwinąć skrzydła, realizować swoje artystyczne wizje, rozwinąć swój talent i z czasem wykształcić swój indywidualny, niepowtarzalny styl.

Aby powyższe umiejętności uczynić doskonałymi, posiąść wprawę i doświadczenie, stawiamy przede wszystkim na praktykę. Jej realizację umożliwia nasze bogate zaplecze kosmetyczne. Szkoła na zajęciach praktycznych zapewnia profesjonalne kosmetyki marki: KRYOLAN, DIOR, CHANEL, GLAZEL, JOCO COSMETICS, GOSH, ISA DORA, ARTDECO, REVLON, PUPA, LUMENE.

ART COLOR MODELS jako szkoła prywatna traktuje indywidualnie każdego ucznia, a najlepsi będą mogli otrzymać ciekawe oferty pracy. Wykładowcy w naszej szkole to doświadczeni i wzięci styliści, wizażyści, projektanci mody, którzy kształcili się w kraju i za granicą. Bogaty program zajęć praktycznych, teoretycznych i artystycznych rocznej szkoły wizażu i stylizacji realizowany jest przez półtora roku w systemie weekendowym , dwa razy w miesiącu (sobota-niedziela) i kończy się uzyskaniem Dyplomu STYLISTY- WIZAŻYSTY.

Program zajęć przewiduje: makijaż, stylizację, bodypainting, stylizację fryzur, podstawy kosmetologii, rysunek żurnalowy, historię mody z elementami historii sztuki oraz podstawy charakteryzacji. Szkoła przygotowuje do samodzielnej stylizacji do sesji fotograficznych lub pokazów mody. Dla najlepszych słuchaczy oferowane są praktyki i oferty pracy… więcej w zakładce SZKOŁA.

Oprócz zajęć systemem szkolnym (rocznych lub półtorarocznych) prowadzimy także szereg kursów i szkoleń o różnorodnej tematyce (artystyczne i zawodowe) … więcej w zakładce KURSY.

Szkoła jest placówką prywatną, nie dotowaną przez państwowy system oświaty. Szkoła realizuje autorski program nauczania, stale modyfikowany w oparciu o nowe doświadczenia, wymogi rynku i współczesne trendy w nauczanych dziedzinach.

ART COLOR MODELS realizuje autorski program nauczania, stale modyfikowany w oparciu o nowe doświadczenia, wymogi rynku i współczesne trendy w nauczanych dziedzinach.

ART COLOR MODELS posiada od 2007 roku wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych o nr 2.18/00146/2007.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 5 =